About us

درباره الوپل

الوپَل یک پلتفرم آنلاینه که کارش ارائه آموزشهای مختلف به فارسی‌زبانان سرتاسر جهانه؛ هدفش هم اینه که فراز و نشیب‌های مهاجرت و زندگی دور از وطن رو برای فارسی‌زبانان راحت تر کنه . مهاجرت فراتر از یک جابجایی صرفه و می‌تونه هویت، احساس تعلق و دسترسی ما به منابع مختلف رو به چالش بکشه. به خاطر همین الوپَل ساخته شده تا به کسانی که میخوان به خدمات باکیفیت به زبان مادری‌ دسترسی داشته باشند کمک کنه.

ما برای مدرسان‌مون، اسم Pal رو انتخاب کردیم چون دوست داریم علاوه بر مدرس شما، دوست، رفیق و همراه شما هم باشیم. ما پَل هامون رو با دقت و بررسی فراوان انتخاب کردیم تا مطمئن شیم شما رو به بهترین نتیجه ها میرسونیم. علاوه بر اون یک تیم تحقیقاتی  تشکیل دادیم که بتوانیم نیازهای اموزشی فارسی‌زبانان خارج از ایران رو بهتر شناسایی کنیم.

در آخر، ایجاد یک جامعه مجازی از فارسی زبانان برای ما خیلی مهم بوده و هست. با اضافه شدن به جمع ما، شما به گسترش یک جامعه جهانی کمک می کنید و همینطور که این جامعه جهانی بزرگتر میشه الوپَل هم بهتر میتونه نیازهای شما رو برآورده کنه.  هرجای دنیا که هستین، اگه هنر، مهارت یا دانشی دارین که میتونین به صورت آنلاین و به زبان فارسی به بقیه آموزش بدین، از طریق این لینک با ما ارتباط بگیرین.

از اینکه در مسیر رسیدن به این هدف همراه ما هستید، خوشحالیم!